پرش به محتوا
خوراک آماده دم - کارخاه طلا رشد نامی

خوراک آماده دام تولید شده در کارخانه طلارشد نامی، غذایی آماده برای دام ها است. این محصول برای سه دسته گاو های شیری ، متوسط شیر و پر شیر با آنالیز جداگانه و به صورت تخصصی تولید می شود.
مصرف خوراک آماده دام به افزایش تولید شیر گاو و رفع نیازهای دام جهت گوشت گیری می شود.
در کارخانه طلارشد نامی ، تولید محصول بر اساس استاندارد و تحت نظر پزشکان متخصص انجام می پذیرد.

  • کارخانه تولید خوراک دام و طیور و آبزیان

    انتخاب جیره درست برای دام میتواند باعث تولید چند برابری دامداران شود.تولید اصولی و بر اساس استاندارد خوراک آماده دام باعث ایجاد محصولی مرغوب شده و بهترین نتیجه را برای دامدار تضمین می کند

سایر محصولات طلارشدنامی

جهت مشاهده سایر محصولات روی لینک زیر کلیک کنید

خوراک دام - طا رشد نامی

وجود مواد مغذی کافی (چربی، پروتئین،آهن، ویتامین و ….)در محصول
سهولت هضم برای دام
تامین انرژی لازم دام

استفاده از کنسانتره دامی مناسب باعث میشود که گوساله زودتر وارد مرحله شیردهی شود و همچنین به حفظ سلامت دام کمک می کند. پروتئین در بیشتر غلات مانند گندم، جو؛ذرت و … وجود دارد.نشخوار کنندگان جوان مانند گوساله و بره، تا زمانیکه شکمبه به اندازه کافی رشد کند، به پروتئین با کیفیت نیاز دارند. اما برای گاو و نشخوارکنندگان دیگر، خوراک هایی با پروتئین کمتر اگر با سایر خوراک ها ترکیب شوند، می تواند تعادل اسید آمینه های ضروری را فراهم نماید.

در تولید خوراک آماده دام، سالم بودن دانه ها، خلوص آنها و خشک بودن دانه ها در تولید محصول نهایی با کیفیت بسیار حائز اهمیت است.این دانه‌ها موجب زیاد شدن بهره دامی و مرغوبیت فرآورده‌ها می شود و معمولا ترکیبی از دانه ها در کنسانتره دامی استفاده می شوند تا بهترین نتیجه را فراهم کنند

مصرف ویتامینهای آشامیدنی حسب عادت مرغداران گرامی و پرورشی مطابق معمول بدون هیچ گونه دغدغه کمبودهای مواد معدنی و ویتامین از مشخصه های بارز این محصول تولیدی است.

خوراک دام - طلارشد نامی